Atribuită
Cumpărare directă
SPRAY DEZGHETAT INCUIETORI 790- 2 BUC DISC 125X1.6X22.23 KRONENFLEX- 5 BUC BI-COAMA MICA 8017- 2 BUC BI-JGHEAB 125 MARO 8017, 4M - 4 BUC BI-IMBINARE JGHEAB 125 8017 MARO- 2 BUC BI-CARLIG JGHEAB 125 8017 MARO- 20 BUC BI-RACORD JGHEAB-BURLAN 125-90 8017 MARO- 1 BUC BI-COT BURLAN 90 8017 MARO- 4 BUC BI-BURLAN 90 3M 8017- 4 BUC
- Număr anunț
- DA27127080
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,16 RON
- Valoare atribuită
- 598,16 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.