Atribuită Cumpărare directă

Pachet table scolare albe 1 Tabla magnetica 120x200 cm BUC. 3 339.00 lei 1,017.00 lei 2 Tabla magnetica 120x240 cm BUC. 1 399.00 lei 399.00 lei

Număr anunț
DA27133301
Autoritate contractantă
LICEUL ANDREI MURESANU (CUI 29356953)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30195910-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.416 RON
Valoare atribuită
1.416 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.416 RON

din 1.416 RON estimat