Atribuită Cumpărare directă

-Turnare beton semiuscat C/16/20 -Montare borduri beton 500*200*60 [mm] -Umplere cu sort 4-8 -Montare pavaj gri -Compactare/cilindrare

Număr anunț
DA27149654
Autoritate contractantă
CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
Furnizor / câștigător
SELALICE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 17792479)
Cod CPV
45262600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.501,68 RON
Valoare atribuită
6.501,68 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.501,68 RON

din 6.501,68 RON estimat