Atribuită Cumpărare directă

KIT KAT CIOCOLATA 41,5G BU 300 1 537,00 ROSHEN NAPOLIT.CACAO72G BU 300 1 408,00 CROCO PETIT BEURR100G BU 200 1 236,00 MILKA TRIPLE CH.CARA90G BU 300 1 1173,00 BUCURIA GLORIA BO.1KG PG 10 1 341,30 BUCURIA INSPIR.CAISE1KG PG 10 1 329,20 BUCURIA INSPIR.VISIN1KG PG 10 1 329,20 RAFFAELLO T15 150G CU 300 1 3129,00

Număr anunț
DA27129629
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15842300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.948,10 RON
Valoare atribuită
5.948,10 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.948,10 RON

din 5.948,10 RON estimat