Atribuită
Cumpărare directă
Fax laser Canon i-SENSYS FAX L170, IMPRIMANTA A4, Include Receptor telefon si cartus CRG728 NUMAR DE REFERINTA: CH5258B014AA PRET DE CATALOG: 1.464,71 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32581200-1 Aparate fax (Rev.2) DESCRIERE: Fax laser cu telefon Canon i-SENSYS FAX L170, Fax & Printer Laser A4, 33,6 Kbps (Super G3), Memori... mai departe
- Număr anunț
- DA27132077
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32581200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.464,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.464,71 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.