Atribuită
Cumpărare directă
PACHETE DE ACTUALIZARE ZILNICA A BAZEI DE DATE PENTRU O RETEA DE 45 DE UTILIZATORI INDACO LEGE5 DESKTOP PREMIUM, LIVRATE PRIN INTERNET. SERVICIU DE INFORMARE LEGISLATIVA CU ACCES ONLINE. ABONAMENT LEGE5 ONLINE - 5 CONTURI CU ACCES LA •Legislație RO și EU, . ACCES LEGE5 ONLINE - 2 CONTURI CU ACCES LA •Legislație RO și EU + Jurisprudență selectată RO și EU + Hotărâri Judecătorești + Universul Juridic premium + Pachet Reviste RRDJ + RRDP + RRES CONFORM OFERTA. CONFORM CONTRACT PENTRU PERIOADA 01.01.2021-31.01.2021.
- Număr anunț
- DA27150607
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 621,28 RON
- Valoare atribuită
- 621,28 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.