Atribuită Cumpărare directă

2 buc Mouse wireless Logitech M170, Grey [910-004642] 2 buc Husa laptop HP Chroma Sleeve, 15.6", negru/rosu [V5C30AA] 2 buc Laptop HP 15-db1100ny cu procesor AMD Ryzen 5 3500U pana la 3.70 GHz, 15.6", Full HD, 4GB, 1TB HDD, AMD Radeon Vega 8, Free DOS, Black [133V9E

Număr anunț
DA27130406
Autoritate contractantă
COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
44167000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.067,12 RON
Valoare atribuită
8.067,12 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.067,12 RON

din 8.067,12 RON estimat