Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania va pune la dispozitia Beneficiarului: Red Infinity X3 la 18 euro fara tva. • Nelimitat minute/SMS-uri nationale si minute internationale Europa fix si roaming Zona 1(initiate + primite +SMS); • Trafic date national nelimitat ; • Date roaming SEE pana la 9GB; • Nelimitat minute internationale pe mobil SEE (cu exceptia numere speciale); • 800 MB + 100 unitati Zona 2 roaming (apeluri primite, efectuate, sms-uri date). Perioada contractuala 12 luni 1 buc Samsung Galaxy A21S 32 GB Dual SIM Albastru 4G – gratuit. Valoare lunara abonament = 88,83 ron fara tva. Cantitatea de 36 reprezinta nr. de luni pentru 3 abonamente Se solicita 3 abonamente pentru o perioada de 12 luni. Perioada contractuala 01.01.2021 pana la 31.12.2021
- Număr anunț
- DA27164126
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA (CUI 13597106)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.197,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.197,88 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.