Atribuită Cumpărare directă

Pachete Craciun

Număr anunț
DA27164284
Autoritate contractantă
COMUNA MATEESTI (CUI 2541347)
Furnizor / câștigător
GERPAN S.R.L. (CUI 11510463)
Cod CPV
15893100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.914,80 RON
Valoare atribuită
5.914,80 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.914,80 RON

din 5.914,80 RON estimat