Atribuită Cumpărare directă

Digi Net Business Acces internet 300 cu 45 lei fara tva Digi Mobil Optim 2 CU 10 LEI fara TVA DIGITEL CONECT 2 CU 10 LEI fara TVA Analogic cu 21.85 lei fara TVA achizitie pentru 3 luni. Perioada contractuala 01.01.2021-31.03.2021

Număr anunț
DA27177104
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii Rm.Valcea (CUI 5785990)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,55 RON
Valoare atribuită
260,55 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,55 RON

din 260,55 RON estimat