Atribuită
Cumpărare directă
8229696 1 PAC DIBLU METALIC AUTOFILETANT PT. GIPSCARTO 53,66 7781620 0,026 KG CÂRLIG INELAR CU ŞURUB BEFFE 4,4x60mm AL 200,84 5,22 7969271 1 BC SOUDAL SPUMĂ PU MANUALĂ750 ml 17,14 6649800 1 BC COPERTINĂ LED 3X2M BLEOMARIN 100LED 251,26 5833698 2 BC COVORAŞ TREAPTĂ CLEAN SCRAPE GRI 25X65CM 33,53 67,06 5661703 2 BC CORDELINĂ POLIPROPILENĂ O6mm 12,52 25,04 2708909 2 BC PRELUNG. ÎNTR. 6 PRIZE 5M 3x1,5MMP 33,53 67,06 10295743 1 BC TAMBUR PLASTIC 25M 3X1,5MMP 4P CP TERMO 90,76 8169584 4 BC BATERII VARTA ENERGY AAA (R3), 12 BUC 14,20 56,81 8169585 10 BC BATERII VARTA ENERGY AA (R6), 12 BUC 14,20 142,02 8579907 10 BC BATERII VARTA ENERGY C (R14), 4 BUC 15,88 158,82 5595827 4 BC COVORAŞ INTRARE GRI 60X90CM CLEAN TW 65,46 261,85 8038306 6 BC COVORAŞ INTRARE ROŞU 90x150CM CLEAN TWIS 167,23 1.003,36
- Număr anunț
- DA27132333
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 (CUI 29482382)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200,06 RON
- Valoare atribuită
- 2.200,06 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.