Atribuită
Cumpărare directă
Realizare, depunere cerere de finantare in cadrul programului POC, Axa Prioritara 2, Obiectiv Specific 2.4, Actiunea 2.3.3, Apel de proiecte 1. Serviciul de consultanta -cdepunerea si elaborarea cererii de finantare ptr. investitia " Imbunatatirea infrastructurii TIC in domeniul educatiei"; se va desfasura de la pregatirea cererii de finantare si pana la finalizarea finalizarea implementarii proiectului.
- Număr anunț
- DA27136281
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- TRAN SI ASOCIATII (CUI 37985903)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.