Atribuită
Cumpărare directă
creion corector 3x4; creta alba 10x4.5; post-it 12x1.7; pix gel aihao 35x1.30; biblioraft plastifiat 75mm 15x5; plic c4 50x0.28; plic c5 gumat 50x1.30; plic dl color 50x0.25; capsator 20 coli deli 5x8; perforator daco 20 coli 5x17; perforator 40 coli mare 1x40; cutter profesional 10x4.50; banda adeziva aero 19/33 10x1.2; banda adeziva aero 48/66 1x3; capse 24/6 10x0.84; marker permanent deli 10x1.8; evidentiator daco20x1.471; lipici silid kores 20gr 10x4.2; pix aihao505 20x0.75; hartie xerox color 5 culori/50coli 8x7; hartie xerox color 80gr a4 daco 2x1
- Număr anunț
- DA27132428
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MARCULENI (CUI 29034400)
- Furnizor / câștigător
- KARATPAPER SRL (CUI 13466224)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 648,71 RON
- Valoare atribuită
- 648,71 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.