Atribuită
Cumpărare directă
BONDUELLE MAZAR.FIN800G CV 247 1 1966,12 ELIO FASOLE GALBENA720G BO 38 8 1054,88 GRADENA CASTR.OTE4150G BO 20 1 484,60 GRADENA CASTR.OTE4150G BO 10 1 242,30 ETHRAS GOGOSARI OT.4320G BO 10 1 277,80 NATURAVIT GOGOSA4100G BO 20 1 679,80 SCAN.PORC S.PRO.SIB300G CV 200 1 2132,00 GAROM FILE MACROU ULEI 17 CV 238 1 1166,20 GAROM FILE HERING SOS TO1 CV 300 1 1098,00 EVRIKA ULEI FL.SOAR.5L ST 50 1 1032,50 UNISOL ULEI FL.SOARELUI 1 ST 102 1 641,58 MARGARITAR ZAHAR CR.1KG PG 500 1 1180,00 BANEASA CUS-CUS 5KG PG 20 1 708,80 BARIL.SPAGHETTI NR.5 1KG CU 100 1 752,00 RUSTIC FIDEA 5KG SA 20 1 432,60 SALROM SARE IOD.EXTR1KG CU 300 1 408,00 COSMIN TARHON 4G PG 86 1 102,34 TYMBARK ROSII 100%1,0 CU 125 1 611,25 R.SCOTTI OREZ B.LUNG5KG PG 40 1 1182,00
- Număr anunț
- DA27142099
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15813000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.164,05 RON
- Valoare atribuită
- 16.164,05 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.