Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reparatii Echipamente de birou NR. CRT. REPARATII NR PV/FS/ UM CANTITATE PRET UNITAR LEI/UM FARA TVA VALOARE TOTALA LEI FARA TVA 1 REPARATIE BROTHER MFC 8520DN 2443/20.11.2020 BUC 1 185 185 2 REPARATIE BROTHER 8520DN 2600/15.12.2020 BUC 1 225 225 3 REPARATIE TOSHIBA E-ST 255 2650/24.12.2020 BUC 1 145 145
- Număr anunț
- DA27182969
- Autoritate contractantă
- COMUNA TETOIU (CUI 2541746)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 50313100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 555 RON
- Valoare atribuită
- 555 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.