Atribuită Cumpărare directă

Buna ziua, Prin prezenta ne exprimam dorinta in vederea incheierii unui contract de prestari servicii cu societatea dvs. in vederea realizarii a 51 de produse personalizate pt UAT Petrachioaia. Multumim! O zi buna!

Număr anunț
DA27135513
Autoritate contractantă
Comuna Petrachioaia (CUI 4420716)
Furnizor / câștigător
ONLINE QUALITY MEDIA S.R.L. (CUI 41889947)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.276,65 RON
Valoare atribuită
16.276,65 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.276,65 RON

din 16.276,65 RON estimat