Atribuită Cumpărare directă

BX347 Fir polipropilena 6/0, L=75 cm, ac 12.7mm, 1/2 cerc rotund, dublu armat. Ambalare: 1fir/plic, 12 plicuri/cutie

Număr anunț
DA27144677
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,75 RON
Valoare atribuită
114,75 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,75 RON

din 114,75 RON estimat