Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INLOCUIRE GEAM LATERAL RO70 1.GEAM SECURIZAT USA PARTEA SUPERIOARA, GROSIME 6mm:773.11 RON 2.MANOPERA MONTAJ GEAM SECURIZAT USA PARTEA SUPERIOARA, GROSIME 6mm:126,05 RON conform referat 39624/18.12.2020.

Număr anunț
DA27135464
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
PILKINGTON AUTOMOTIVE ROMANIA SA (CUI 7484994)
Cod CPV
50112120-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899,16 RON
Valoare atribuită
899,16 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899,16 RON

din 899,16 RON estimat