Atribuită Cumpărare directă

Masca/Masti Chirurgicala/Chirurgicale 3 pliuri - 3 straturi cu legaturi

Număr anunț
DA27139407
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
Furnizor / câștigător
SPRING MED DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42410456)
Cod CPV
33157110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.000 RON
Valoare atribuită
29.000 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.000 RON

din 29.000 RON estimat