Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie masă birou comandant adjunct 1 x 380= 380 lei Reparatie masă vizitatori comandant adjunct 1 x 240= 240 lei Reparatie corp lateral bibliotecă comandant adjunct 2 x 420= 840 lei Reparatie corp central bibliotecă comandant adjunct 1 x 1.230=1.230 lei Reparatie dulap billy cu o uşă comandant adjunct 1 x 360= 360 lei Reparatie masă birou sală cursuri 10 x 190= 1.900 lei Reparatie masă 135x85 - 5 x 40= 200 lei Reparatie masă consiliu 260x90x75 - 1 x 90= 90 lei Reparație masa studio cu poliță - 20 x 35= 700 lei Reparație pat - 15 x 85= 1.275 lei Reparaie pat 200x80 - 2 x 220= 440 lei Reparație banc lucru 1700 mm - 1 x 635= 635 lei Reparație banc lucru profi 1200 mm - 1 x 460= 460 lei Reparație banc lucru profi 1700 mm - 1 x 635= 635 lei Reparație dulap perete 1600 mm - 1 x 235= 235 lei Reparație fișet Eco 1900x400x1800 - 2 x 220= 440 lei
- Număr anunț
- DA27184163
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- DAKAD K.T. DESIGN SRL (CUI 35284347)
- Cod CPV
- 50850000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.060 RON
- Valoare atribuită
- 10.060 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.