Atribuită Cumpărare directă

DOSAR PLASTIC 350 0.39 FOLII PROTECTIE DOCUMENTE 2.5, A4, 100 BUC/SET 600 0.06 BLOC NOTES A4 5 2.2 SEPARATOARE BIBLIORAFT 8 5.45 PIX BIC ROUNDSTIC EXACT 40 1.6 CREION COLOR TRNG PLK 5 6.5 REZERVE PELICAN SCURTE SET 3 1.68 CLIPS HARTIE 41MM 1 3.6 CLIPS METALIC 32MM NEGRE 12 BUC/HARTIE 12 2.4 CLIPS METALIC 25MM NEGRE 12BUC/CUTIE 2 2 AGRAFE 28MM 10 0.65 CAPSE 24/6 D.RECT 10 0.44 TUSIERA METALICA NR.2 12 2.2 TUS KORES 10 4.25 CREION MECANIC ROTRING 5 10 MINA CREION ROTRING 0,7+0.5+0.9 2 2.9 PLIC C4 BURDUF 5MM SILICONIC 100 0.7 HARTIE COPIATOR A4 80 GR/MP, 500 COLI TOP 20 10.95 HARTIE COPIATOR A4 500 COLI/TOP 20 10.95 HARTIE IG. ZEWA 2019 56 1.45 HARTIE IGIENICA PERFEX 50 0.6 TUSIERA METALICA NR.2 20 2.2 TUS STAMPILA 12 0.8065 SAPUN LICHID HILOX 500 ML POMP 24 3.5 GEL DEZINFECTANT KLINTENSIV 500ML 8 31.75 BATERII R3 DURACEL 60 1.68 SFOARA 100GR 5 2.75 CLIPS METALIC 32MM/ 12 BUC/CUT 13 2.5 CLIPS METALIC 25MM NEGRE 12BUC/CUTIE 60 2 ECUSON CC 60 0.42 ECUSOANE CAL 1 12 1 ROLLER GELOCITY STIC 0.5 30 1.2 PIX GEL UNI SIGNO 12 2.1 PIX PENSAN MY TECH 0.7MM 25 0.84 PIX DACO LINU 12 1.65 CORECTOR BANDA MILAN 5 5.65 CORECTOR BANDA DACO 5 3.8 HARTIE COPIATOR A4 500 COLI/TOP 50 11.25 SCOTCH 48X60 3 2.3 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII A4 DIVERSE CULORI 500 0.4 MARKER TABLA MILAN 4 2.2 HARTIE COPIATOR A4 500 COLI/TOP 30 11.25 WHITEBOARD MAGNETIC 120X180 1 300

Număr anunț
DA27149672
Autoritate contractantă
COMUNA GLODEANU SARAT (PRIMARIA) (CUI 3724385)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.380,72 RON
Valoare atribuită
3.380,72 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.380,72 RON

din 3.380,72 RON estimat