Atribuită Cumpărare directă

1 carnet (50 file) Carnete a cate 50 de file inseriate, capsate la cotor Valoare nominala file = 50 RON ; 1 carnet (50 file) Carnete a cate 50 de file inseriate, capsate la cotor Valoare nominala file = 30 RON

Număr anunț
DA27162531
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA VULPENI (CUI 25534101)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,34 RON
Valoare atribuită
3.361,34 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361,34 RON

din 3.361,34 RON estimat