Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: Ciuc Miercurea Ciuc Str.Denes Laszlo nr.2 100/1000 Mbps = 233 ron fara tva. Ciuc Miercurea Ciuc Str.Miko nr.1 50/100 Mbps = 93 ron fara tva. Ciuc Miercurea Ciuc str.Nicolae Balcescu nr.1 50/100 Mbps = 93 ron fara tva. Ciuc Miercurea Ciuc str.Szek. nr.146 50/100 Mbps = 93 ron fara tva. Ciuc Miercurea Ciuc str.Szasz Endre nr.4 50/100 Mbps = 93 ron fara tva. Ciuc Vlahita str.Spitalului nr.49 50/100 Mbps = 93 ron fara tva. Ciuc Sinmartin str.Principala nr.361/A 10/20 Mbps = 93 ron fara tva. Valoarea abonamentelor din cele 7 locatii = 791 ron fara tva
- Număr anunț
- DA27161535
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.164 RON
- Valoare atribuită
- 3.164 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.