Atribuită
Cumpărare directă
Servicii transfer si reproducere baze de date : - Preluarea bazelor de date existente si restaurarea bazelor de date intr-un format compatibil cu sistemul de gestionare a bazelor de date relaționale; - Analiza efectiva a datelor si gasirea elementelor echivalente in vederea corelarii datelor; - Crearea unei proceduri/scheme de transfer pe baza careia se va face maparea si transferul datelor din baza intermediara noua baza de date (de productie); - Transferul efectiv al datelor pe baza procedurii descrise mai sus si verificarea corectitudinii introducerii datelor; Realizarea de teste in urma transferului; - Se vor realiza teste pentru a preveni/rezolva erori potential aparute in urma transferului; Integrare si configurare aplicatii software ; - Corelare baze de date; - Configurare sabloane ; - Implementare politici de securitate si siguranta Implementare si configurare sistem integrat; - Se va implementa si configura sistemul integrat la sediul Beneficiarului; Testare sistem integrat impreuna cu Beneficiarul; - Se va testa functionalitatea sistemului integrat impreuna cu Beneficiarul; Instruire personal; - Se va acorda asistenta tehnica de specialitate pentru personalul Primariei; - Se va instrui personalul in vederea utilizarii sistemului integrat;
- Număr anunț
- DA27163345
- Autoritate contractantă
- COMUNA RIMETEA (CUI 4562125)
- Furnizor / câștigător
- TNT COMPUTERS SRL (CUI 14146589)
- Cod CPV
- 98392000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.806,73 RON
- Valoare atribuită
- 16.806,73 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.