Atribuită Cumpărare directă

STINGATOR AUTO Buc 2 32.77 65.55 2 KIT TRUSA PERETE Buc 1 63.03 63.03 3 SFOARA BUMBAC Buc 20 2.52 50.42

Număr anunț
DA27162189
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI IALOMITA (CUI 4364780)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,99 RON
Valoare atribuită
178,99 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,99 RON

din 178,99 RON estimat