Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft pal mat finisaj abs 2 mm

Număr anunț
DA27174298
Autoritate contractantă
COMUNA PUTINEIU (CUI 5123594)
Furnizor / câștigător
MONTEVERDE SRL (CUI 11280364)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.529,38 RON
Valoare atribuită
27.529,38 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.529,38 RON

din 27.529,38 RON estimat