Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: Costuri aferente soluției WIFI4EU • Cost inițial: 12.605,04 EURO fara TVA, acoperit cu voucherul WiFi4EU Oferta se posteaza in RON cu plata one time 12.605,04 EURO *4.8649 RON =61322.26 RON fara TVA Costul include instalarea și configurarea a 14 puncte de acces, conform memoriului tehnic, precum și instalarea și configurarea soluției de portal captiv conform cerințelor programului Wifi4EU. • Montare puncte de acces • Montare cablu FTP și echipamente conexe • Alimentare cu energie electrică • Configurare echipament și portal • Recepție cantitativă și calitativă
- Număr anunț
- DA27170899
- Autoritate contractantă
- Comuna Tomesti (CUI 15865574)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72420000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.322,26 RON
- Valoare atribuită
- 61.322,26 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.