Atribuită Cumpărare directă

BURGHIU METAL IN TREPTE 8-35 2585000 1 BUC X 157,98 SET 3 BITI PH2 XH 25MM 2607001511 6 SET X 9,32 SET 6 BURGHIE SDS PLUS 2607019447 1 BUC X 97,48

Număr anunț
DA27174468
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,38 RON
Valoare atribuită
311,38 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,38 RON

din 311,38 RON estimat