Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de comunicații de date mobile cu APN privat pentru o durată de 12 luni, începând cu data de 01.01.2021. Serviciile prestate trebuie să îndeplinească în totalitate cerințele tehnice regăsite în documentul atașat prezentei cereri, iar acceptul dumneavoastră reprezintă asumarea implicită a acestei respectări. În situația achiziționării de la societatea dumneavoastă, între părți va fi încheiat un contract de achiziție publică.
- Număr anunț
- DA27159157
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.201 RON
- Valoare atribuită
- 11.201 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.