Atribuită
Cumpărare directă
Articol Denumire MA Cant. UV ------------ ---------------------------- -------- ---- 59899039 JASOL TRAT.FOSE SEPTICE1K PG 1 1 20649802 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 2 40 48394449 HYGIENIUM SOL.DEZINF.250M BU 1 1 M 97082671 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE BU 1 1 * 42905554 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 4 6 35405844 VARTA ALC. PACHET ENERGY BL 1 10 35537695 VARTA ALC. PACHET ENERGY BL 1 10 49583974 CHE SOL.PARB.IARNA-30C 5L BU 2 1 33339078 STROHM COLIERE 200X3.5 10 BU 1 1 45074259 STROHM COLIERE REUTIL.200 BU 1 1 45588142 STROHM COLIERE REUTIL.300 BU 1 1 33339060 STROHM COLIERE150X3.5 100 BU 3 1 39709043 HER REGISTRU A4/100F/DICT BU 1 1 39438833 HER REGISTRU A4/200F/DICT BU 1 1 99268054 SCR REZ FLIPCH ALBA/50F/9 IF 1 1 88345053 SCR CUTTER/16 CM BU 7 1 55051031 RTC FOLIE 216X303/125 MIC BU 1 1 24778326 LYK ROLA FAX 210MMX25M BU 4 1 44416832 ARH SFOARA BUMBAC 6/SET SE 1 6 39080213 MATURA FIR LUNG FARA COAD BU 7 1 29174588 PERIND COADA LEMN 1,2M BU 7 1 18771758 MANUSI GRADINARIT/BUMBAC+ BU 7 1 76617596 HDR GALEATA AQUAMOP+STORC BU 3 1 64469687 MANUSA PIELE SPALT BOVINA BU 1 1 15558174 MANUSI PIELE SPALT PORC BU 6 1 19324474 OMEGA COOLER L
- Număr anunț
- DA27149598
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI HALUNGA HANTESTI (CUI 16215014)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.951,99 RON
- Valoare atribuită
- 2.951,99 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.