Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii instalatie de incalzire la CTF "Felicia" Satu Mare, unitate din subordinea DGASPC Satu Mare, conform anunt ADV1190937

Număr anunț
DA27163699
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45232141-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.349,26 RON
Valoare atribuită
23.349,26 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.349,26 RON

din 23.349,26 RON estimat