Atribuită Cumpărare directă

Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze servicii de intretinere si de reparare, revizie 2000 ore pentru buldoexcavatorul aflat in proprietatea subscrisei, in vederea intretinerii a parametrii optimi de functionare.

Număr anunț
DA27183288
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.071,81 RON
Valoare atribuită
9.071,81 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.071,81 RON

din 9.071,81 RON estimat