Atribuită Cumpărare directă

DOMESTOS 0.75L Buc 11 8.40 92.44 2 CLOR AXIAL 1L Buc 9 2.52 22.69 3 REZERVA MOP Buc 8 3.78 30.25 4 MANUSI NITRIL Set 4 50.00 200.00 5 LAVETE BUMBAC Buc 10 1.26 12.61 6 ALCOOL SANITAR 0.5L Buc 12 6.72 80.67 7 IGIENOL 1L Buc 10 16.81 168.07 8 SAPUN LICHID 5L Buc 3 7.56 22.69 9 RIVEX CASA 4L Buc 2 29.41 58.82 10 PROSOP ROLA MICAS Buc 10 8.40 84.03 11 PRONTO SPRAY Buc 4 11.76 47.06 12 FAIRY 400 ML Buc 5 3.78 18.91 13 LAVETE 4/SET Buc 6 5.88 35.2

Număr anunț
DA27162128
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI IALOMITA (CUI 4364780)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,53 RON
Valoare atribuită
873,53 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873,53 RON

din 873,53 RON estimat