Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 PROMAX GRESIE FAIANTA 5L #2000000278902 #5946039003634 #5946039002965 #5946039002958 #5946039005201 buc 1 29.3277 2 PROMAX LEMN PARCHET CLASIC 5L #5946039004730 buc 1 33.5294 3 PROSOP SOFFY FAMILY #6425146001102 buc 3 8.3193 4 PROSOP NATUR ZZ250/1 #2000000267722 buc 20 4.958 5 HARTIE IG.ZEWA JASMINE 3STR.8ROLA #9011111035783 #7322541171753 buc 3 12.1849 6 SWEET SACI MENAJ 60L/10MISAVAN #5903936010547 #6422768013667 #5903936002214 buc 10 3.5294 7 PAPILION SAPUN LICHID 0.5L TULIP #8692857013306 buc 4 5.4622
- Număr anunț
- DA27182274
- Autoritate contractantă
- COMUNA GLODENI (PRIMARIA GLODENI) (CUI 4322734)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280,67 RON
- Valoare atribuită
- 280,67 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.