Atribuită Cumpărare directă

Functie doar de printare Laser Format A4 Interfata USB Ciclu lunar maxim 10000 Alimentare hartie 150 de coli Tava iesire (coli) 100

Număr anunț
DA27179997
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
LOGON VISION PROTECT S.R.L. (CUI 40605605)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,95 RON
Valoare atribuită
352,95 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,95 RON

din 352,95 RON estimat