Atribuită Cumpărare directă

Set de corzi pentru vioară Set complet de 4 corzi Seria Pyramid Gold Sârmă nichelată placată cu argint pe un miez de oțel Mâna la sol Corzile își dovedesc superioritatea de ani de zile, ideale ca șir de elevi bugetari

Număr anunț
DA27167975
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,58 RON
Valoare atribuită
438,58 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438,58 RON

din 438,58 RON estimat