Atribuită Cumpărare directă

B-112-KRK Revizie 80.000 km,inlocuit kit distributie,inlocuit colectie accesorii,lichid de racire si lichid de frana

Număr anunț
DA27159330
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
AUTO COBALCESCU SRL (CUI 1590376)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.966,83 RON
Valoare atribuită
1.966,83 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.966,83 RON

din 1.966,83 RON estimat