Atribuită Cumpărare directă

Ace Gamalie 20g 10.000 BUC 0.4100 Pioneze Panou Pluta Ek 50 Pcs Asortate 6.000 BUC 2.3600 Agrafe Birou Dl 50mm 100/Cutie 10.000 BUC 2.1200 Agrafe Birou Ek 33 Mm 100 Pcs 100.000 BUC 1.4600 Ascutitoare Dubla Ek Wave Cu Colector Plastic 5.000 BUC 2.1000 Banda Adez Mascare Anker 50mm 80c 10.000 BUC 8.8700 Biblioraft PP A4 8 Cm Albastru 100.000 BUC 4.6400 Caiet Herlitz A4 80 Dictando Motiv Follow Me 7.000 BUC 3.6500 Calculator Birou Ek Dc-416 16dig 2.000 BUC 37.3100 Capsator Ek Elegance Up Right 24/6 26/6 25 Coli Negru 5.000 BUC 14.5400 Capse Ek 24/6 40.000 BUC 1.3200 Container Arhivare Esselte Speedbox Pentru Bibliorafturi 47.000 BUC 33.4600 Condica Prezenta BiroCO A4 Coperta Carton 100 Gr 100 File 2.000 BLOC 5.6000 Aparat Corector Cu Banda Ek Techno White 5 mm x 8 m 20.000 BUC 6.2800 Creion Hb Ek Megapolis 100 2.2 Mm 30.000 BUC 0.6000 Cutter Ek Standard 18 Mm Asortate 10.000 BUC 1.9900 Ordin Deplasare Rosetta A5 F/V 100 File 5.000 BLOC 3.3500 Dosar Cu Sina BiroCO A4 230g 350.000 BUC 0.4200 Dosar Pp Noki Cu Sina 2 Perforatii Roz 100.000 BUC 0.5300 Dosar Pp Noki Cu Sina 2 Perforatii Negru 100.000 BUC 0.5300 Dosar Pp Noki Cu Sina 2 Perforatii Verde 100.000 BUC 0.5300 Dosar Pp Noki Cu Sina 2 Perforatii Mov 100.000 BUC 0.5300 Dosar Pp Noki Cu Sina 2 Perforatii Portocaliu 100.000 BUC 0.5300 Dosar Pp Noki Cu Sina 2 Perforatii Verde Pal 100.000 BUC 0.5300 Dosar Pp Noki Cu Sina 2 Perforatii Albastru Deschis 100.000 BUC 0.5300 Dosar Plic BiroCO A4 230g 250.000 BUC 0.5200 Rigla 30 Cm Neon

Număr anunț
DA27162416
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.535,82 RON
Valoare atribuită
3.535,82 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.535,82 RON

din 3.535,82 RON estimat