Atribuită Cumpărare directă

Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: 1. AUTOUTILITARA VW TRANSPORTER , 2.600 Kg, 3 locuri, 1.896 cmc, 63 KW, Motorina, valabilitate 12 luni din 31.12.2020 - 30.12.2021, asigurator ALLIANZ prima 425 RON. 2. AUTOTURISM MITSUBISHI MONTERO , Capacitate cilindrică / putere:3200 / 118, Nr. locuri / masa totală maximă autorizată:7 / 3030 , valabilitate 12 luni din 31.12.2020 - 30.12.2021, asigurator ASIROM prima 380.99 RON

Număr anunț
DA27167524
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
805,99 RON
Valoare atribuită
805,99 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

805,99 RON

din 805,99 RON estimat