Atribuită
Cumpărare directă
LI18.12.1 Tableta Allview cu internet inclus 100X Allview Viva H1003LTE PRO tableta care are urmatoarele specifiicatii : TIP ECRAN : IPS PROCESOR : OCTA-CORE HELIO 4X1.65 + 4x2.35 BATERIE : 6000 mAh RAM: 3 GB STOCARE : 32 GB CAMERA PRINCIPALA : 5 MP CAMERA SECUNDARA ( FRONTALA ) : 2 MP WI-FI : DA Aceasta solutie vine impreuna cu 100X Sandbox National cu 25GB trafic national , urmand ca dupa terminarea beneficiilor incluse , viteza sa scada pana la 128 kbps. Costul total lunar este de 7 euro fara TVA/bucata. Perioada contractuala 24 luni Valoare lunara abonament = 700 euro fara tva. Valoarea totala pe o perioada contractuala de 24 luni este de 16.800 euro fara tva, reprezentand 82.936.,56 ron fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9367 Ron, valabil pentru 18.12.2020.
- Număr anunț
- DA27150390
- Autoritate contractantă
- COMUNA SFINTU GHEORGHE,JUDETUL IALOMITA (CUI 4365204)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.936,56 RON
- Valoare atribuită
- 82.936,56 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.