Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt in ziarul local BUNA ZIUA BRASOV, conform atasament. Numar cuvinte = 403. Data publicarii: 30.12.2020.

Număr anunț
DA27173331
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
ROSENAU PRESS SRL (CUI 30108226)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,10 RON
Valoare atribuită
282,10 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,10 RON

din 282,10 RON estimat