Atribuită Cumpărare directă

Achizitie carti Disney Catelul Norocos - 62 buc Disney Garda Felina - 26 buc Povesti de adormit copiii. Scufita Rosie, Alba-ca-Zapada, Spargatorul de nuci. reeditare - 46 buc Micul Print. Antoine de Saint-Exupery - 65 buc Basme. Mihai Eminescu - 118 buc pentru Comuna Timisesti judet Neamt

Număr anunț
DA27162558
Autoritate contractantă
COMUNA TIMISESTI (CUI 2614252)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.019,36 RON
Valoare atribuită
3.019,36 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.019,36 RON

din 3.019,36 RON estimat