Atribuită Cumpărare directă

DECAPSATOR DACO DC001 DC001 3 CREION CORECTOR MILAN 7ML 80102 2 RIGLA PLASTIC RIO 30 CM NEON 211 211 5 PIX PENSAN TRIBALL 1003 5

Număr anunț
DA27160893
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN M.TICULESCU BANEASA (CUI 19111581)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,09 RON
Valoare atribuită
29,09 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,09 RON

din 29,09 RON estimat