Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supraveghere si indrumare vizitatori in cadrul expozitiei permanente a muzeului.Perioada contractuala: 01.01.2021-30.04.2021.

Număr anunț
DA27185358
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
ALEXA OANA-PAULINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38069351)
Cod CPV
79714000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.680 RON
Valoare atribuită
15.680 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.680 RON

din 15.680 RON estimat