Atribuită
Cumpărare directă
PARCHET VARIO 10MM C32 PM861 BEYKOZ V 141 PAC; PLINTA PARCH CANAL 10456-6009 GRI ALASKA 48 BUC; COLT INT PLINTA 10456-6009 GRI ALASK 4/S 16 SET; COLT EXT PLINTA 10456-6009 GRI ALASK 2/S 16 SET; ELEMENT IMB PLINTA 10456-6009 GRI ALASK 20 SET; CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6009 GRI ALASK 10 SET; PALET REUTILIZABIL NON STANDARD 3 BUC.
- Număr anunț
- DA27149078
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.515,38 RON
- Valoare atribuită
- 8.515,38 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.