Atribuită
Cumpărare directă
FLIPCHART MAGNETIC COMPLET ACCESORIZAT CONTINE: FLIPCHART MAGNETIC 100*70CM OPTIMA ECONOMY 1 REZERVA HARTIE PT FLIPCHART 90G 50COLI/TOP OPTIMA 1 FLIPCHART MARKER ARTLINE EK-370 - 4 CULORI/SET 1 MARKER WHITEBOARD VF.ROT. 2.0MM 4 CUL/SET ARTLINE EK-517 1 BURETE MAGNETIC PENTRU TABLA ALBA OPTIMA 1 MAGNETI 32MM, 10/CUTIE ALCO 1 PENTRU PROIECT "PICNIC LITERAR IN MUNTI".
- Număr anunț
- DA27173858
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SEGARCEA (CUI 17201343)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 30192170-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.470,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.470,60 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.