Atribuită Cumpărare directă

VOPSEA ALBA 100L X 23,5 LEI =2350 LEI VOPSEA GALBENA 50L X 23,5 LEI =1175 LEI VOPSEA ROSU 50L X 23,5 LEI =1175 LEI VOPSEA ALBASTRU 50L X 23,5 LEI =1175 LEI TOTAL: 5875 LEI

Număr anunț
DA27173299
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
BAUSERVICE SRL (CUI 14940074)
Cod CPV
44812200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.875 RON
Valoare atribuită
5.875 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.875 RON

din 5.875 RON estimat