Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea serviciilor de inspecție și verificare a stațiilor de pompare apă și a pompelor submersibile aflate în dotarea Complexului Transilvania Motor Ring situat în localitatea Cerghid 1/G, judetul Mures, conform prevederilor si cerintelor caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA27145938
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
APAROM POMPE S.R.L. (CUI 40100130)
Cod CPV
50511100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.312 RON
Valoare atribuită
3.312 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.312 RON

din 3.312 RON estimat