Atribuită Cumpărare directă

SAVEX PARF.LOCK COLOR 4.4 FAIRY DET.VASE POMEG OR 4 CIF LICH.ABR.LEM.500ML MR.PROPER LEMON ALL 5L CLIN WINDOWS LEMON PISTOL DOMEST.DEZ.PINE FR.750ML ACE LAVANDA 2L CALGON GEL HYGIENE 750 ML BIOCARPET SPRAY 750ML MR.MUSCLE GEL HIDR. 1L DUCK AN.FR.DISCS LAVANDA DUCK AN.FR.DISCS MARINE AIR WICK FRES.2XREZ 250ML AIR WICK REZ.COOL LIN2X25 AMBIPUR FLOWERS SPRING SP EPACK MANUSI MENAJ L 2 BU RAID ANTIMOLII LAV 6BUC TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L FINO SAC GUNOI 20L/30BUC FINO GREEN SACI MENAJ.12 MADERO SACI MENAJ 240L 1 PUFF POP-UP SERV. 150BU ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2ST PROSOP V FOLD.2STR.5X200 SET TOALETA E-KONEX TOTTEX LAVETA BBC SET 5 MATURA GETA+COADA COADA LEMN FILET 1,1M FI SELGROS MOP VASCOZA ECO 1 TPS REZ.MOP VASCOZA 110G KIT URGENTA:TRUSA,TRIUNGH , achiziíonate conform referatelor de necesitate nr. 2789/ 14.12.2020 ;i 2526/ 19.11.2020.

Număr anunț
DA27146344
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.224,77 RON
Valoare atribuită
1.224,77 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.224,77 RON

din 1.224,77 RON estimat