Atribuită
Cumpărare directă
BIBLIORAFT PP XPRIME, A4, 7.5 CM, ALBASTRU|cant: 10 BIBLIORAFT PP XPRIME, A4, 7.5 CM, ROSU|cant: 10 DOSAR DE CARTON, CU SINA, ALB|cant: 200 DOSAR DE CARTON, TIP PLIC, TIPAR COLOR, GALBEN|cant: 100 FOLIE DE PROTECTIE NOKI, A4, 42 MICRONI, 100 BUCATI/SET|cant: 6 HARTIE COPIATOR A4, 500 COLI/TOP, 5 TOP/CUT|cant: 4 FLUID CORECTOR NOKI, 20 ML|cant: 5 LIPICI SOLID , 36 G, ALB|cant: 5 CAPSE 24/6, 1000 BUCATI/CUTIE|cant: 5 DOSAR DE PLASTIC NOKI, CU SINA SI PERFORATII, ALBASTRU|cant: 100 CAPSE NR 10, 1000 BUCATI/CUTIE|cant: 5 SFOARA BUMBAC, 100 GR|cant: 2 PLIC TC/4, 229 X 324 MM, SILICONIC, ALB, 25 BUCATI/SET|cant: 2 PLIC TB/4, 250 X 353 X 50, CU BURDUF, SILICONIC, KRAFT, 10 BUCATI/SET|cant: 2 PLIC LC/5, 162 X 229 MM, SILICONIC, ALB, 100 BUCATI/SET|cant: 2 ROLLER REINCARCABIL PILOT V5 HI-TECPOINT, 0.5 MM, ALBASTRU|cant: 10 REZERVA ROLLER V5/V7 REINCARCABIL, ALBASTRU, 3 BUCATI/SET|cant: 10
- Număr anunț
- DA27149906
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA SARAVALE (CUI 29161935)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 828,58 RON
- Valoare atribuită
- 828,58 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.